ALL English Active Language Learning tarafından hazırlanan ‘Bavulumda İngilizce Kış Kampı’ Programı 9-17 yaş arasındaki katılımcıları ana dili İngilizce olan öğretmen ve eğitmenlerle buluşturarak akademik yaşamlarında öğrendikleri İngilizceyi gerçek hayatta kullanma fırsatı sunar. Otel konaklamalı program güncel ve eğlenceli olup bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimi destekleyen aktiviteler sayesinde katılımcılarımızın yabancı dil pratiğini sınav, seviye ve bu gibi bariyerler olmadan hevesle gerçekleştirmelerine olanak sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Otel Konaklamalı programımızda İngilizce konuşma ve anlama becerilerini geliştirmeye yönelik bütün program boyunca her gün 4 saat yoğun Grammar ( dil bilgisi ) ve Writing ( yazma ) 1’er saatte yoğun Reading ( okuma ) ve Listenning ( dinleme ) olarak yapılmaktadır. Ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından konuşma, dinleme ve yazma aktiviteleri ile katılımcıların seviye ve ihtiyaçlarını belirleyerek, İngilizce konuşma ve anlama becerilerinde ilerlemelerinin sağlanabilmesi hedeflenmektedir. Programda ki bütün etkinlik ve aktiviteler tamamen İngilizce olup konaklama boyunca iletişim dili olarak kullanacaktır. Masa başı pratik aktivitelerinin ardından düzenlenen birbirinden eğlenceli etkinlikler, partiler, oyunlar ve çeşitli çalışmalarla İngilizce pratiği katılımcılarımız için oldukça keyifli bir hal almaktadır. Amisos Grand De Luxe Hotel ‘in güvenli ortamında çocuklarınız özgürce tatillerini yapmakta, aynı zamanda İngilizce konuşma becerilerinde özgüven gözlemlenmektedir.

Aktivite ve atölye seçimlerimizi yaparken katılımcıların maksimum düzeyde İngilizce kullanmalarını sağlayanları seçiyor ve kendi okullarında veya çeşitli kurslarda tanışmış olma ihtimalleri yüksek olan aktivitelerden uzak durmaya çalışıyoruz. Dil ve sosyal gelişimin rekabetten ve yargılanma duygusundan uzak bir ortamda maksimum fayda ile gerçekleşeceğini düşünüyor ve eğlenceli bir kamp deneyimi sunmak için çabalıyoruz.

Bavulumda İngilizce programının en önemli parçalarından olan İngilizce öğretmenlerimiz ve diğer branş eğitmenlerimiz ana dili İngilizce olan, öğretme kabiliyeti yüksek, sertifikalı, çocuklarla iletişim becerisi güçlü eğitimcilerdir. Öğretmenler ders etkinlikleri dışında, programda ki diğer bütün aktivitelerde ve program dışı zamanlarda öğrencilerimizle hiçbir zaman Türkçe iletişim kurmayacaktır. Zorunlu hallerde yardımcı personelimiz tarafından öğrenciye Türkçe açıklama yapılır.

EKİBİMİZ

Mineé NİVET

Bavulumda İngilizce Kampları Yetkilisi

Tuğba YAVUZ

Bavulumda İngilizce Kampları Supervizörü

Alexander JAMES

Bavulumda İngilizce Program Koordinatörü

EKİBİMİZ

Mineé NİVET

Bavulumda İngilizce Kampları Yetkilisi

Tuğba YAVUZ

Bavulumda İngilizce Kampları Supervizörü

Alexander JAMES

Bavulumda İngilizce Program Koordinatörü