ALL English Çocuklar için İngilizcesi Programımızda Gramer edinimin yanısıra, İngilizce konuşma becerisine önem vermekteyiz. Konuşamadığımız dili biliyoruz diyemeyeceğimiz için, dil öğretimi bir kitaba bir sınıfa veya yalnızca öğretmenle konuşabilme ile sınırlı olmamalıdır.

Bu yüzden öğrencilerimiz ALL English’ a adım attıkları andan itibaren İngilizcenin burada konuşulan bir dil olduğunu bilir. Bütün okul çalışanları öğrenciyle İnglizce iletişim kurar. Bu süreç çocuğa dili kullanma özgüveni kazandırır , öğrenimi hızlandırır.

Bir dile maruz kalmla süresi, dili öğrenme süresiyle direkt bağlantılıdır. Ne kadar maruziyet ve kullanım zorunluluğu olursa süreci o kadar kısaltır.

Hergün 3 saat , ayda 60 saat İngilizce

Haftanın 2 günü , 3 günü veya 5 günü alternatif programlar

Başlangıç seviyesinden itibaren Native Speaker öğretmen

Etkinlik bazlı İngilizce Programı

  • İngilizce Drama
  • İngilizce Twinbilim ve Robotik
  • İngilizce Akıl Oyunları
  • Minutes to win Games
  • Board Games

Verimli bir ingilizce ediniminin gerçekleşmesi  için herşeyden önce çocuğun İngilizce ile geçirdigi zamandan zevk olmasi şarttır. All English’te oyun oynamak , eğlenmek , mutlu olmak en önemli unsurdur. Programımız çocuğun aktif katılımının gerçekleştiği etkinliklerle doludur. Bu sayede çocuk İngilizceyi bir iletişim aracı olarak kullanmaya başlar.  Öğrenme çabuk gerçekleşir ve  Ingilizce konusması hızlı olur.

ALL English’ in bütün personel ve öğretmenleri İngilizce’yi sever ve severek de konuşur. Sevilen bir konunun öğretilmesi de doğal olarak sevgidolu ve eğlenceli olur. Öğrenci öğrenme kaygısından uzaklaşır ve dil edinimi farkedilmeden gerçekleşir.

Dil öğrenmek bir ders ve ödevler silsilesi değil, eğlenceli , keyif veren, stressi azaltan bir sosyal etkinliktir. Farklı kişilerle , farklı kültürlerle , farklı fikirlerle tanışmanın başlangıcıdır.

ALL English Çocuk İngilizcesi Haftaiçi her gün 09:00- 12: 00 veya öğleden sonra 15:00 – 18:00 veya Cumartesi günleri 09:00 – 12:00  öğleden sonra 13:00 – 17:00 olarak 3 saat sürmektedir. Sınıflarımız 15 kişi ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.