ALL English Gençler için İngilizcesi Programımızda Gramer edinimin yanısıra, İngilizce konuşma becerisine önem vermekteyiz. Konuşamadığımızın dili biliyoruz diyemeyeceğimiz için, dil öğretimi bir kitaba bir sınıfa veya yalnızca öğretmenle konuşabilme ile sınırlı olmamalıdır.

Bu yüzden öğrencilerimiz ALL English’ a adım attıkları andan itibaren İngilizcenin okulumuzda  konuşulan yaşayan bir dil olduğunu bilir. Bütün okul çalışanları öğrenciyle İnglizce iletişim kurar. Bu süreç katılımcılarımıza dili kullanma özgüveni kazandırır , öğrenimi hızlandırır.

Bir dile maruz kalma süresi, dili öğrenme süresiyle direkt bağlantılıdır. Ne kadar maruziyet ve kullanım zorunluluğu oluşursa süreç o kadar kısalır.

ALL English’ in bütün personel ve öğretmenleri İngilizce’yi sever ve severek konuşur. Sevilen bir konunun öğretilmesi de doğal olarak sevgidolu ve eğlenceli olur. Öğrenci öğrenme kaygısından uzaklaşır ve dil edinimi farkedilmeden gerçekleşir.

Dil öğrenmek bir ders ve ödevler silsilesi değil, eğlenceli , keyif veren, stressi azaltan bir sosyal etkinliktir. Farklı kişilerle , farklı kültürlerle , farklı fikirlerle tanışmanın başlangıcıdır.

ALL English Çocuk İngilizcesi Haftaiçi her gün 09:00- 12: 00 veya öğleden sonra 15:00 – 18:00 veya Cumartesi günleri 09:00 – 12:00  öğleden sonra 13:00 – 17:00 olarak 3 saat sürmektedir. Sınıflarımız 15 kişi ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.