Çocuklar için Fransızca Programımızda Gramer edinimin yanısıra, Fransızca konuşma becerisine önem vermekteyiz. Konuşamadığımızın dili biliyoruz diyemeyeceğimiz için, dil öğretimi bir kitaba bir sınıfa veya yalnızca öğretmenle konuşabilme ile sınırlı olmamalıdır.

Bu yüzden öğrencilerimiz okulumuza adım attıkları andan itibaren öğretmeniyle sürekli Fransızca iletişim kurar. Her türlü aktivite , oyun,  kitap etkinliği Fransızca gerçekleşir.

Bir dile maruz kalma süresi, dili öğrenme süresiyle direkt bağlantılıdır. Ne kadar maruziyet ve kullanım zorunluluğu olursa süreç o kadar kısalır.

Dil öğrenmek bir ders ve ödevler silsilesi değil, eğlenceli , keyif veren, stressi azaltan bir sosyal etkinliktir. Farklı kişilerle , farklı kültürlerle , farklı fikirlerle tanışmanın başlangıcıdır.

Çocuklar için Fransızca Programımız Paris aksanlı (Accent Parissienne) Native Speaker öğretmenimizle Cuma saat 18:00 – 19:30 Cumartesi  saat : 13:00- 14:30 arasında gerçekleşmektedir. Sınıflarımız 15 kişi ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.